Koolhydraat arm koken

koolfoto
In 2017 ga ik sporten, in 2017 ga ik minder eten in 2017 ga ik gezonder leven, in 2017 ga ik…… heel herkenbaar.

We beginnen allemaal met veel enthousiasme om vervolgens de teugels iets te laten vieren in februari, en eind maart zijn de meesten van ons weer in het oude ritme verzand.

Laten we in 2017 eens goed beginnen en leren om op een andere manier te koken, zonder al te veel koolhydraten en vetten?
En dat kan vanaf januari in het Kook-Theater van keukencentrum Hummel in Haulerwijk

Iets voor jou? voor informatie en opgave klik hier

Gepubliceerd door SmulBoks

Wat leuk dat jullie een kijkje komen nemen in mijn open keuken. Ik heb geen keukengeheimen. Mijn vrienden en familie weten inmiddels, dat als ze 1 stap in mijn keuken zetten, ze automatisch proefkonijn zijn. Niet dat ze daar over klagen hoor. De enige klacht die ik het afgelopen jaar te horen krijg, is dat ze nooit gelijk mogen aanvallen, overal moet eerst een foto van gemaakt worden. Ik laat jullie namelijk stap voor stap foto’s van de bereiding zien. Verder vind je op mijn site informatie over mijn catering activiteiten en kookdemo’s. Geniet ervan en mocht je vragen hebben, laat me het weten. Culinaire groet Miranda Boks

Geef een reactie

Chat openen
Hallo
Kunnen we je helpen?